tgbaccess-motorsym

 

 

Domů

MAX 5 EFI

MAX 5 EFI

Pracovní čtyřkolka ACCESS MAX5 400 EFI

Výkonná pracovní a rekreační čtyřkolka střední třídy s elektronickým vstřikováním paliva a nezávislým zavěšením všech kol.

Nový ACCESS MAX 5 400 EFI navazuje na velice oblíbeného předchůdce ACCESS MAX5 400. Podvozek má tedy opět osvědčené nezávislé zavěšení všech kol, zůstala i vynikající ovladatelnost, příjemně odpérovaný podvozek a velmi snadná údržba, ale nyní je jeho spolehlivý motor vybaven navíc moderním vstřikováním paliva,které zajišťuje optimální výkon a bezproblémovéstartování nezávisle na okolní teplotě a nadmořské výšce bez nutnosti používat mechanický sytič.

ACCESS MAX 5 400 EFI je čtyřkolka, která vám nabízí mimořádnou odolnost, bezproblémový chod, vysokou průjezdnost terénem, velice příznivou cenu a nyní navíc i nižší spotřebu paliva. Zákazníkům však moderní čtyřventilový SOHC motor o objemu 359,3 ccm, pocházející z velmi úspěšného sportovního modelu Tomahawk 400, nabídne i vysoký točivý moment a ve spolupráci s plně automatickou dvourychlostní převodovkou od renomované japonské firmy F.C.C. i schopnost brzdění motorem při jízdě z prudkého kopce.

 

Výsledkem je ideální jednoduchá volnočasová a pracovní čtyřkola bez složité elektroniky s vyhlášeně nízkými provozními náklady, která se díky silnému vstřikovanému motoru a nezávislému zavěšení všech kol rychle stane nepostradatelným pomocníkem pro všechny zahradní, polní a lesní práce, ale také ideálním nástrojem na výlety ve dvou. Na vynikající trakci a průjezdnosti terénem mají zásluhu i kvalitní pneumatiky Kenda v základní výbavě.

ACCESS MAX 5 400 EFI je homologován pro dvě osoby pro provoz na pozemních komunikacích, registrační značka (SPZ) v ceně je samozřejmostí.

 

Prémiová výbava v ceně:Sportovní zapalování CDI, vylepšené tlumičie pérování, přední ochranný rám a přední i zadní nosič zavazadel.

 

Cena MAX5 400 EFI : 101 990 Kč (včetně DPH, SPZ a doplňků)

Základní model přímo vybízí k postupnému vylepšování této čtyřkolky dodávaným příslušenstvím, jako je například: tažné zařízení, radlice na sníh, ALU disky kol, značkový naviják 1500 nebo 3000lbs a mnohé další.

Technické parametry

Motor:359,3 ccm, 4 takt, 4 ventil, 1 válec, kap. chl., SOHC, EFI
Kompresní poměr:11,0:1
Výkon:14,6 kW / 6500 ot./min. ( 23 kW - off road )
Maximální rychlost:95 km/h +
Pohon nápravy:Řetězový
Zapalování:C.D.I.
Mazání:Olejová vana, oběh zajišťuje olejová pumpa
Převodovka:Automatická C.V.T. - Variátor se zpátečkou (H/L/R)
Celková výška:1210 mm
Celková délka:2060 mm
Celková šířka:1215 mm
Rozvor:1270 mm
Výška sedadla:800 mm
Světlá výška:230 mm
Hmotnost:243 kg
Zavěšení v předu:Nezávislá dvojitá ramena, olejové tlumiče
Zavěšení v zadu:Nezávislá dvojitá ramena, olejové tlumiče
Brzdy přední:2x 165 mm hydraulický disky
Brzdy zadní:220 mm hydraulický disk
Pneumatiky přední:AT 25 x 8-12 (KENDA) - šestiplátnové
Pneumatiky zadní:AT 25 x 10-12 (KENDA) - šestiplátnové
Palivová nádrž:14,8 litrů
Homologace:Pro 2 osoby (SPZ v ceně)
Barevné provedení:Černá