tgbaccess-motorsym

 

 

Domů

TGB BLADE 550 EFI IRS 14"

TGB-BLADE

TGB Blade550 IRS EFI 14" je plně vybavená pracovní a pracovně-rekreační čtyřkolka střední třídy, vhodná pro těžké práce i na výlety, s vynikajícím poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty. Nad průměrem své třídy TGB Blade550 IRS EFI 14" vyniká také obratností, příjemným bezproblémovým ovládáním, odolností a vysokou spolehlivostí. Nízkou spotřebu, snadné a spolehlivé startování, optimální výkon a vysoký točivý moment v jakékoliv nadmořské výšce zajišťuje elektronickévstřikování paliva EFI. Pro své mimořádné vlastnosti je čtyřkolka TGB Blade 550 vůbec nejoblíbenější čtyřkolkou v České republice a absolutním vítězem ankety Čtyřkolka roku 2010.

Vysoká průchodnost terénem - Vysokou průchodnost těžkým terénem zajišťuje moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS, široký rozchod, elektricky ovládané připojování pohonu předních kol (2x4/4x4) pouhým stiskem tlačítka a vysoká světlá výška díky velice pohledným 14palcovým hliníkovým kolům. V nejtěžších podmínkách se naplno uplatní rychlá elektrická uzávěrka předního diferenciálu, která zcela uzamkne přední náhon, takže síla motoru jde rovnoměrně na obě přední a zadní kola. Pérování s vysoce kvalitními hydraulickými tlumiči a progresivně vinutými pružinami má  nastavitelné předpětí pružin pro ideální přizpůsobení jízdních vlastností způsobu jízdy, terénu a nákladu.

Výkonný motor - TGB Blade550 IRS EFI 14" je poháněn moderním spolehlivým kapalinou chlazeným čtyřventilovým jednoválcovým motorem OHC o objemu 503 ccm. Jednoduché a spolehlivé startování, nízkou spotřebu, optimální výkon a vysoký točivý moment v každé nadmořské výšce zajišťuje elektronickévstřikování paliva EFI. Výkon motoru je dále přenášen na dvourychlostní heavy-duty variátor s rychlostmi vpřed a vzad, velmi silným převodem do pomala, schopností brzdit motorem a minimálními nároky na údržbu.

Účinné brzdy - Tříkotoučový hydraulický brzdový systém je opatřen odolnými pancéřovanými hadičkami, kotouč zadní brzdy je umístěn přímo na kardanu, kde je dobře chráněn před poškozením.

LCD displej - Vícefunkční LCD displej poskytuje veškeré provozní informace. Displej obsahuje digitální rychloměr, otáčkoměr, palivoměr, celkové i denní počitadlo kilometrů, hodiny, počítadlo motohodin, kontrolku uzávěrky diferenciálu, ukazatel pohonu 2WD/4WD a všechny potřebné kontrolky.

Variabilní příslušenství - TGB Blade550 IRS EFI 14" umožňuje používání široké škály všestranného pracovního příslušenství a adaptérů, které lze snadno a rychle namontovat. Mezi nejčastěji používané doplňky patří přívěsné vozíky, sněhové radlice, travní sekačky, sněžné pásy TJD, mulčovače a další užitečné pracovní doplňky.
K dalším přednostem tohoto modelu - stejně jako všech čtyřkolek dovážených firmou ASP Group s.r.o. - patří SPZ v ceně, největší servisní síť v ČR a vynikající dostupnost náhradních dílů.

Prémiová výbava Blade 550 iRS 14" EFI v základní ceně:
Kevlarový polep středového panelu, homologované tažné zařízení, elektrická uzávěrka před. diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 4x4, panceřované brzdové hadičky, 14" hliníkové 8 paprskové disky, pneumatiky 26" MAXIS BIGHORN, třetí světlo
v otočné kapličce, blastery na řidítkách, přední masivní rám s ochranou světel, přední i zadní nosič, nový design 3M polepů,
naviják TGB 3000.

- předváděcí jízdy
- náhradní díly skladem v ČR
- odborný servis
- rozvoz po celé české republice

Běžná cena: 169.900,-Kč vč. DPH

Naše akční cena: 159.900,-Kč vč. DPH